Vichy Neogenic przeciw prześwitom

Wypadanie włosów. Łysienie. Prześwity. Jak byśmy nie nazywali tego zjawiska, jedno jest pewne – nie  jest to nic przyjemnego, bez względu na to czy jesteśmy mężczyzną czy kobieta. Możliwy wyjątek stanowić tu mogą Japończycy – u nich łysina jest ekwiwalentem naszej szlacheckiej fryzury. Każdy inny dotknięty łysieniem, chciałby coś z nim zrobić. I dzięki Vichy Neogenic – może.

Łysienie ma wiele przyczyn. Najczęściej ma ono podłoże genetyczne oraz hormonalne. Przykładem będą tutaj kobiety, które w wyniku ciąży tracą bardzo dużo włosów. Co gorsza, wiele z nich przez wiele lat nie odzyska ich do końca a niektóre bez interwencji nie odzyskają ich praktycznie wcale. Tutaj pojawi się pokusa skorzystania z przeszczepu włosów, której jeśli nie zgasi koszt takiej procedury, to zdecydowanie ostudzi  informacja, że nie można przeszczepić długiego włosa (cóż, można, ale jest to bardzo, bardzo drogie) oraz prosty fakt, że przeszczep włosów sumarycznie nie zwiększy ilości włosów na głowie, co ma niemałe znaczenie w przypadku pań, których fryzury wymagają równomiernego rozmieszczenia włosów.  Tych problemów nie ma Vichy Neogenic który jest nowoczesnym preparatem, przeznaczonym do stosowania zewnętrznego. Zawiera specjalistyczną molekułę, opatentowaną przez laboratoria Vichy. Powoduje ona normalizację cyklu życiowego mieszka włosowego, przez co idealnie nadaje się do aktywacji tych miejsc, które zostały uśpione wskutek przebytej ciąży. Kuracja Vichy Neogenic trwa trzy miesiące i musi być kontynuowana nieprzerwanie. U wielu pacjentów występuje na jej początku wzmożone wypadanie włosów, jednak nie należy z tego powodu panikować – związane jest ono ze wspomnianą normalizacją cyklu życia włosa. Wypadają włosy które i tak zrobiłyby to w najbliższym czasie.  W razie potrzeby, kurację można po przerwie powtórzyć. Spodziewany efekt – 1700 i więcej nowych włosów. Trzeba więc przyznać, że jest to bardzo satysfakcjonujący efekt – porównywalny z zabiegiem przeszczepu włosów, z tym że otrzymany bez inwazyjnej procedury a co równie ważne – znacznie tańszy.

Kosmetyk Vichy Neogenic jest do sprawdzenia w tym miejscu:

Vichy Neogenic aptegazgor.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>