La Roche Effaclar

La Roche Effaclar jest znaną serią kosmetyków do pielęgnacji skóry twarzy. Flagowym produktem tejże serii jest bez wątpienia  La Roche Effaclar Duo oraz A.I.. Wiele osób potwierdzi bez zająknięcia, że są to jedne z najmocniejszych dostępnych na rynku preparatów do walki z trądzikiem i przetłuszczającą się skórą.  Stosując je, koniecznym jest zapoznanie się z ulotką! Są to prawdziwie Dermokosmetyki – produkty wykonane z farmaceutyczną dokładnością, które charakteryzuje działanie o sile bliższej lekom niż zwykłym kosmetykom.

Bardzo aktywne działanie charakteryzuje także Effaclar MAT – który ma za zadanie otworzyć pory, po to, aby można było pozbyć się znajdujących w ich wnętrzu, różnego rodzaju zanieczyszczeń. Zaleca się go osobom, które trapi problem nadmiernego wydzielania się sebum z komórek skórnych. Dłuższe używanie z Effaclar MAT, powoduje pomniejszenie porów i w efekcie uregulowanie wydzielania się łoju, co skutkuje, nomen omen – matowieniem skóry.

Wszelkie produkty marki La Roche Effaclar, tworzone są przy użyciu wysokiej jakości, mineralnej wody pochodzącej z miejscowości La Roche-Posay, co biorąc pod uwagę problem z którym się zmagają, ma niebagatelne znaczenie. Dlaczego? Kosmetyki i dermokosmetki które mają za zadanie zwalczać trądzik oraz nadmierną produkcję łoju w skórze, skórę ową najczęściej bardzo mocno wysuszają. Niemal każdy produkt tego typu skórę wysusza zbyt mocno, co może i często prowadzi do jej podrażnień. Ot, zamienił stryjek, siekierkę na kijek. Dlatego też istotne jest stosowanie właściwej wody, która będzie posiadała odpowiednie właściwości osmotyczne, dzięki czemu uzyskamy odpowiedni balans, pomiędzy wysuszającymi i anty-łojowymi właściwościami dermokosmetyku, a skutkiem ubocznym jego działania, którym jest wysuszenie skóry właśnie. Należy zaznaczyć, iż właściwość tą, posiada każdy produkt La Roche Effaclar.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>